Poprzedni
Następny

Zakładanie ogrodów Żyrardów

Zakładanie ogrodów nie ma przed nami tajemnic. 
Ekoland Ogrody oferuje zakładanie ogrodów w każdym budżecie. Jeżeli poszukujesz podwykonawcy specjalizującego się w ogrodnictwie –  skontaktuj się z nami.

Specjalizujemy się w zakładaniu trawników, zarówno sianych metodą tradycyjną, jak i układanych z rolki.

Oferujemy nowoczesne systemy nawadniania, które pomogą utrzymać ogród w dobrej kondycji, a także ułatwią jego pielęgnację. 

 

Dobrze dobrane oświetlenie ogrodowe pięknie ozdobi ogród i wydobędzie jego indywidualny klimat. 

Tworzymy kompleksowe projekty aranżacji ogrodów. Zadbamy nie tylko o roślinność ogrodową, ale także zaprojektujemy i wykonamy elementy architektury ogrodowej. 

oferta

Projektowanie ogrodów​​

Każdy nowy projekt to dla nas szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego. Staramy się łączyć nasze doświadczenie ogrodnicze z gustem i oczekiwaniami klienta. W wyniku tego połączenia powstają najpiękniejsze realizacje ogrodów. Wiele w wyglądzie ogrodu zależy od tego, jaką ma pełnić funkcję, dlatego każdy projekt rozpoczynamy od wywiadu.

Układanie kostki brukowej

W naszych realizacjach używamy sprawdzonej, trwałej i funkcjonalnej kostki brukowej. Pomożemy w dobraniu odpowiedniej kostki, mając na uwadze styl ogrodu oraz budynku.

Pielęgnacja ogrodów​

Zadbany ogród to wspaniała wizytówka, która zachwyci każdego. Jeżeli pragniemy utrzymać ogród w dobrej kondycji, niezbędna jest regularna i dokładna pielęgnacja wszystkich jego elementów. W Ekoland Ogrody zajmujemy się pielęgnacją roślinności ogrodowej oraz konserwacją infrastruktury przez cały rok. 

O nas

Firma Ekoland pochodzi ze Stolicy Nauk Ogrodniczych – Skierniewic. Od 30 lat działamy na rynku, projektując i realizując najpiękniejsze projekty ogrodów. Początki naszej działalności oscylowały wokół branży ogólnobudowlanej, dzięki czemu posiadamy wiedzę i doświadczenie przydatne przy wykonywaniu elementów budowlanych w ogrodach. To, co nas wyróżnia, to właśnie kompleksowe wykonawstwo – zarówno w zakresie ogrodnictwa, jak i układania kostki, budowy tarasów, pergoli, skalniaków. Nieustannie dbamy o rozwój naszej firmy, dlatego często uczestniczymy w konferencjach i seminariach związanych z branżą ogrodniczą.

Kompleksowa usługa

Wykonujemy ogrody kompleksowo, zaczynając od projektowania, poprzez realizację wszystkich prac ogrodniczych i budowlanych, aż po pielęgnację ogrodów.

Duże doświadczenie

W czasie ponad 30-letniej działalności zrealizowaliśmy setki projektów ogrodów. ​ Sprawdź nasze realizacje.

Atrakcyjne ceny

Tworzymy aranżacje zarówno małych, jak i dużych ogrodów. W zależności od potrzeb i możliwości klienta dobieramy najbardziej zoptymalizowany projekt. Oferujemy korzystne ceny.​

Zakładanie ogrodów Żyrardów

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem i projektowaniem ogrodów nie tylko w Żyrardowie ale również w obrębie innych pobliskich miast i okolic. Projektujemy ogrody w miejscowościach: Łowicz, Nieborów, Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Skierniewice, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Grójec, Piaseczno, Pruszków oraz Warszawa.