Tarasy

Jedną z pozycji w naszej rozbudowanej ofercie jest budowa i aranżacja tarasu. Usługi świadczymy w Skierniewicach, Łowiczu, Rawie Mazowieckiej, Żyrardowie, Grodzisku Mazowieckim i w Warszawie. Dzięki współpracy z nami możesz mieć wymarzony taras w swoim ogrodzie.

Tarasy Skierniewice

Taras to miejsce, które szczególnie w okresie ciepłych miesięcy w roku spełnia wiele funkcji. Najczęściej na tarasie wypoczywamy, relaksujemy się, ale także często spożywamy posiłki, czy przesiadujemy w gronie najbliższych. Taras latem odgrywa rolę dodatkowego pomieszczenia w domu. Warto dołożyć starań, aby był on częścią domu łączącą go z ogrodem. Dodatkowo świetnie by było, gdyby taras był miejscem sprzyjającym jego wykorzystywaniu jako miejsce do wypoczynku. Otoczony starannie dobraną roślinnością oraz perfekcyjnie zaaranżowany będzie na pewno stanowić rewelacyjne przedłużenie domu oraz zapraszać do spędzenia na nim czasu wolnego.

Nasza firma oferuje kompleksową budowę oraz aranżację tarasów. Budujemy. z kostki brukowej oraz z drewna. Zapraszamy do kontaktu z Ekoland Ogrody – odpowiemy na wszelkie pytania.

Taras z kostki Skierniewice

Taras zbudowany z kostki brukowej ma niewątpliwie tę zaletę, że bez większych nakładów pracy przetrwa wiele lat w nienaruszonym stanie. Kostka wymaga impregnacji, aby nie przyjmowała różnego rodzaju plam i zabrudzeń. Impregnować ją należy co rok. Wtedy zachowuje swój wygląd na długo. Ekoland ogrody posiada szeroki zakres kostki brukowej, z której może być zbudowany Twój taras. Zadbamy, aby jego wielkość i styl był doskonale dopasowany do stylu domu oraz otaczającego go ogrodu. Bogactwo wzorów oraz kolorów kostki brukowej pozwoli spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. 

Taras drewniany Skierniewice

Taras drewniany stanowi alternatywę dla tarasu z kostki. Jest piękny, ale należy o niego prawidłowo dbać. Impregnacja oraz ochrona drewna to priorytety w przypadku takiego tarasu. Drewniany taras daje ciepło i przytulność. Odpowiednio obsadzony roślinnością oraz zaaranżowany sprawi, że będzie to ulubione miejsce do spędzania czasu w ciepłe dni dla wszystkich domowników.

Budowa i aranżacja tarasu - galeria zdjęć

''Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"
Cyceron - rzymski pisarz, polityk, filozof'

TARASY Skierniewice z firmą Ekoland Ogrody

Firma Ekoland Ogrody to firma z wieloletnimi tradycjami. Działamy w branży ogrodniczej odkąd pamiętamy. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od usług ogólnobudowlanych, przekształcając to z czasem w specjalizację kompleksowego zakładania ogrodów. Działamy na obszarze województwa łódzkiego oraz województwa mazowieckiego. Nasza siedziba mieści się w Skierniewicach.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Omówimy potrzeby oraz wymagania, a także dobierzemy odpowiednie rośliny tak, aby Państwa ogród cieszył oko przez cały rok.

Kompleksowa usługa

Do realizacji ogrodów podchodzimy kompleksowo, by stworzyć w pełni funkcjonalny i wyjątkowy ogród.

Duże doświadczenie

Działamy na rynku już od ponad 30 lat i mamy na koncie setki zrealizowanych projektów ogrodów.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz tworzymy ogrody na każdą kieszeń, zarówno małe, jak i duże.

Siedziba firmy Ekoland Ogrody

Tarasy Skierniewice

Wykonujemy tarasy na terenie Skierniewic i okolic. Nasze kompleksowe usługi ogrodnicze oferujemy dla Klientów w takich miastach, jak: Łowicz, Nieborów, Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Grójec, Piaseczno, Pruszków oraz Warszawa.