Kostka brukowa ogrodowa

Kostka brukowa w ogrodzie

Kostka brukowa w ogrodzie jest obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym zarówno w małych, jak i dużych ogrodach. Chcąc spełnić marzenie o pięknym ogrodzie, powinniśmy wziąć pod uwagę to rozwiązanie. Doskonale sprawdza się ona pod względami praktycznymi, ale też oferuje ciekawe opcje wizualne. Dużą zaletą tego rozwiązania jest estetyka. Wykorzystanie kostki brukowej nadaje posesji charakteru zadbanej i zorganizowanej. Dzięki temu, że kostka brukowa występuje w wielu kolorach i kształtach, możemy stworzyć projekt idealnie dopasowany do Twojego ogrodu. Uwzględnimy istniejące lub zaplanowane na przyszłość rośliny oraz ogólny stylu domu i posesji i doradzimy Ci najlepsze rozwiązania. Kostkę brukową można dowolnie łączyć z innymi elementami, takimi jak kamienie naturalne, a nawet drewno, dzięki czemu możemy stworzyć w Twoim ogrodzie wyjątkowy, niepowtarzalny wzór.

Kostka brukowa do ogrodu

Kostkę brukową w ogrodzie wykonuje się w różnych celach. Przy jej użyciu można wykonać alejki i drogi między roślinami, pozwalające na przemieszanie się bez konieczności stąpania po trawie. Alejki z kostki brukowej najłatwiej docenić w okresie jesiennym, podczas gdy nieustannie padający deszcz tworzy kałuże. Ścieżki z kostki brukowej umożliwiają przejście po suchym terenie przez pluchę i błoto.
Służą one też do wyznaczenia tras i ścieżek poruszania się po ogrodzie, bez ryzyka zniszczenia roślin, które się w nim znajdują.

 Z kostki brukowej można wykonać również place i podjazdy. Możliwość parkowania samochodu na suchej, twardej powierzchni jest nieoceniona dla wszystkich kierowców. Wykorzystuje się ją również do tworzenia ograniczonej przestrzeni wokół oczka wodnego lub basenu oraz wyznaczania konkretnych miejsc  w ogrodzie i podkreślania ich funkcji.

Kostka brukowa ogrodowa - rodzaje

Oferujemy kompleksowe tworzenie kostki brukowej w ogrodach w Skierniewicach i okolicy. Sprowadzimy odpowiednie materiały oraz wykonamy prace przygotowawcze pod układanie bruku.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze wybranego projektu, zaproś nas do Swojego ogrodu, a my przeanalizujemy wszystkie aspekty Twojej posesji i zaprojektujemy od nowa układ kostki brukowej, który będzie odpowiedzią na Twoje oczekiwania. 

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu tel.506-154-503, aby już dziś zaplanować Swój nowy ogród. 

Kostka brukowa ogrodowa - co wykonujemy?

Alejki i drogi

Podjazdy

Place

Podesty

Schody

Kostka brukowa cena

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście do siedziby firmy. Wszystkie prace są indywidualnie wyceniane, na podstawie projektu. Cena wykonania kostki brukowej w ogrodzie jest zależna od wielu czynników, takich jak: lokalizacja ogrodu, wielkość ogrodu, rodzaj materiałów i stopień skomplikowania projektu. 
Wykonujemy kompleksowo – wszystkie usługi związane z pielęgnacją i zakładaniem ogrodów. Cena wykonania projektu może być zależna od wielkości zlecenia. 

Kostka Brukowa Ogrodowa - Realizacje

Wykonujemy realizacje ogrodowe z kostki brukowej

Wykonujemy realizacje z kostki brukowej w Skierniewicach i okolicy. Wykonujemy kostkę brukową ogrodową w mieście Żyrardów, Łowicz, Rawa Mazowiecka. Zapraszamy do współpracy.