Previous slide
Next slide

Zakładanie ogrodów Grodzisk Mazowiecki

Zakładanie ogrodów Grodzisk Mazowiecki – profesjonalnie, w korzystnych cenach i terminach. Firma Ekoland Ogrody oferuje kompleksowe usługi zakładania ogrodów od podstaw, a także pielęgnacji już istniejących. Z nami możesz wreszcie mieć ogród, o jakim marzysz!

Posiadamy doświadczenie w zakładaniu trawników z rolki oraz sianych. 

Oferujemy projektowanie oraz montaż instalacji nawodnieniowej w ogrodzie. 

Zajmujemy się instalacją oświetlenia ogrodowego. 
Stworzymy wyjątkowy klimat w Twoim ogrodzie. 

Zajmujemy się także projektami z zakresu architektury ogrodowej i budową jej elementów w Grodzisku Mazowieckim. Chętnie łączymy nasze umiejętności i doświadczenie z wizją klienta.

oferta

Projektowanie ogrodów​​

Już od ponad 30 lat zajmujemy się projektowaniem pięknych ogrodów w sposób niepowtarzalny i wyjątkowy. Łączymy wizję klienta z naszym doświadczeniem i umiejętnościami, dzięki czemu wspólnie osiągamy niesamowite efekty. Tworzymy ogrody także w oparciu o to, jaką funkcję mają spełniać, jak domownicy będą z niego korzystać i jakie style najbardziej im się podobają. W ten sposób tworzymy ogrody nie tylko piękne, ale też praktyczne i funkcjonalne.

Układanie kostki brukowej

Oferujemy również zakładanie kostki brukowej. Tworzymy piękne alejki, podjazdy i parkingi, a nawet też tarasy z kostki. To rozwiązanie nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest też trwałe i funkcjonalne, więc idealnie sprawdza się w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodów​

Chętnie też opiekujemy się ogrodami, które już istnieją. Zarówno w odniesieniu do ogrodów, które zostały założone przez nas, jak i przez inne osoby. W ramach pielęgnacji ogrodów podlewamy rośliny, kosimy trawę, przycinamy krzewy i drzewa, pielimy. Dzięki tym czynnościom można uzyskać piękny ogród o każdej porze roku, nie tylko wiosną i latem. Jesienią dbamy także o uprzątnięcie spadających liści, a zimą zabezpieczamy rośliny. Oferujemy też konserwację infrastruktury ogrodu.

O nas

Firma Ekoland Ogrody istnieje na rynku już ponad 30 lat i aktywnie zajmuje się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów w Grodzisku Mazowieckim. Powstała jako rodzinny biznes w Skierniewicach, związana silnie z branżą budowlaną, by później skupić się głównie na zakładaniu i pielęgnowaniu już powstałych ogrodów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu chętnie wykonujemy też oczko wodne, taras, altanę bądź alejki z kostki brukowej. Założyliśmy już setki ogrodów, o które wygodnie się dba i które wciąż zachwycają. Wykonujemy ogrody dla klientów indywidualnych oraz dla firm.

Kompleksowa usługa

Ogrody, jakie zakładamy są nie tylko piękne ale też funkcjonalne. W ramach naszych usług projektujemy ogrody, tworzymy altany, pergole, kładziemy kostkę brukową, montujemy instalację i wykonujemy inne czynności w ogrodzie.

Duże doświadczenie

W ciągu ponad 30 lat działalności stworzyliśmy setki realizacji, dzięki czemu dziś cieszmy się bogatym doświadczeniem i oferujemy szeroki wachlarz usług. Możesz bezpiecznie oddać swój ogród w nasze ręce.

Atrakcyjne ceny

Nasze usługi kierujemy do firm oraz do klientów indywidualnych. Oferujemy korzystne ceny, które ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia.

Zakładanie ogrodów Grodzisk Mazowiecki

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem i projektowaniem ogrodów nie tylko w Grodzisku Mazowieckim, ale też w obrębie innych okolicznych miejscowości. Projektujemy ogrody w miejscowościach: Mszczonów, Żyrardów, Nadarzyn, Pruszków, Warszawa, Skierniewice, Teresin, Brwinów, Łowicz, Rawa Mazowiecka, Piaseczno.