Previous slide
Next slide

Zakładanie ogrodów Łowicz

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i zakładaniem ogrodów od podstaw, a także pielęgnacją już istniejących ogrodów. Stworzymy dla Ciebie ogród, o jakim marzysz!

Posiadamy doświadczenie w zakładaniu trawników z rolki oraz sianych. 

Oferujemy projektowanie oraz montaż instalacji nawodnieniowej w ogrodzie. 

Zajmujemy się instalacją oświetlenia ogrodowego. 
Stworzymy wyjątkowy klimat w Twoim ogrodzie. 

Konstruujemy także takie elementy architektury ogrodowej jak pergole, tarasy, skalniaki. Wykop pod oczko wodne nie jest dla nas wyzwaniem.  

oferta

Projektowanie ogrodów​​

Projektując ogrody, bierzemy pod uwagę gust i oczekiwania naszych klientów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić najlepszy układ i aranżację przestrzeni. Połączenie naszej wiedzy ogrodniczej z kreatywnością naszych klientów skutkuje cudownymi efektami w ogrodzie. Tworzony przez nas ogród nie tylko ma zachwycać wizualnie, ale także być funkcjonalny i praktyczny.

Układanie kostki brukowej

Oferujemy układanie alejek, parkingów, podjazdów, tarasów z kostki brukowej. Elementy budowlane w architekturze ogrodu to dla nas nie problem. 

Pielęgnacja ogrodów​

Zajmujemy się także pielęgnacją ogrodów, zarówno tych zakładanych przez nas, jak i już istniejących. Zadbamy o to, by Twój ogród prezentował się doskonale o każdej porze roku, nie tylko w okresie kwitnienia. Zabezpieczymy go przed zimą, a jesienią zadbamy m.in. o uprzątnięcie opadających liści.

O nas

Firma Ekoland od ponad 30 lat zajmuje się pielęgnacją i zakładaniem ogrodów w Łowiczu. Mamy doświadczenie zarówno w przygotowaniu aranżacji roślinnej, jak i konstruowaniu innych elementów architektury. Początki naszej działalności związane były z branżą budowlaną, dlatego bez problemu jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa taras, oczko wodne, alejki z kostki brukowej lub altanę.
Zajmujemy się stylizacją przestrzeni, nie zapominając o indywidualnym podejściu do klienta oraz preferowanym przez niego stylu aranżacji. Wykonujemy ogrody na zlecenie dużych firm, jak i klientów indywidualnych.

Kompleksowa usługa

Wykonujemy ogrody funkcjonalne i ciekawe wizualnie. Projektowanie, nasadzanie, altany, pergole, kostka kurkowa, montaż instalacji, to wszystko wykonamy kompleksowo w Twoim ogrodzie. ​

Duże doświadczenie

Ponad 30 lat działalności na rynku ogrodniczym pozwoliło nam na zebranie ogromu doświadczenia. Możesz bezpiecznie powierzyć swój ogród w nasze ręce.

Atrakcyjne ceny

Realizujemy zlecenia na wykonanie dużych i małych ogrodów. Oferujemy przystępne ceny, ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia.

Zakładanie ogrodów Łowicz

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem i projektowaniem ogrodów nie tylko w Łowiczu ale również w obrębie innych pobliskich miast i okolic. Projektujemy ogrody w miejscowościach: Nieborów, Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Grójec, Piaseczno, Pruszków oraz Warszawa.