Previous slide
Next slide

Zakładanie ogrodów Rawa Mazowiecka

Zakładanie ogrodów w Rawie Mazowieckiej – kompleksowo, w przystępnych cenach i dogodnych terminach. 
Firma Ekoland ogrody oferuje usługę zakładania ogrodów na każdą kieszeń. Jeżeli marzysz o nowym ogrodzie – skontaktuj się z nami.

Twój ogród może tętnić życiem, jednak potrzebuje do tego bardzo dobrego i skutecznego nawodnienia. Oferujemy projektowanie i montaż instalacji nawodnieniowej. 

Wykonujemy trawniki zarówno przy użyciu trawy z rolki, jak i siane z nasion. 

Oświetlenie ogrodowe zapewnia poczucie bezpieczeństwa i dobrą widoczność podczas wieczorów spędzanych w ogrodzie. Oprócz tego stworzy w Twoim ogrodzie niesamowity klimat. 

Zakładanie trawników

Specjalizujemy się w profesjonalnym zakładaniu trawników, z rolki oraz tradycyjnych - sianych.
Więcej

Zajmujemy się także projektowaniem i budową elementów architektury ogrodowej w Rawie Mazowieckiej. 

Realizacje ogrodów

  • Wszystkie
  • Kostka brukowa
  • Projekty ogrodów
  • Realizacje ogrodów

oferta

Projektowanie ogrodów​​

Projektowaniem ogrodów zajmujemy się od ponad 30 lat, dlatego połączenie oczekiwań klienta z doświadczeniem ogrodniczym, nie stanowi dla nas wyzwania. Wynikiem tego, są niezwykle aranżacje i piękne ogrody, które zostają z Państwem na długie lata.
Projekty ogrodów dopasowujemy nie tylko do funkcji, jakie mają pełnić, ale także do gustu klienta.

Układanie kostki brukowej

W zakładanych przez nas ogrodach polecamy wykorzystanie kostki brukowej. Jest ona trwała i funkcjonalna, dlatego świetnie sprawdzi się jako budulec alejek w ogrodzie, ścieżki do drzwi czy parkingu.

Pielęgnacja ogrodów​

Każdy ogród wymagał będzie pielęgnacji: podlewania roślin, koszenia trawy, przycinania drzew i krzewów oraz pielenie. Wszystkie te czynności wykonywane regularnie zaowocują piękną zieloną przestrzenią, będącą niepowtarzalną wizytówką Twojego domu.
Pielęgnacja ogrodów przez cały rok to jedna z usług, które oferujemy.

O nas

Firma Ekoland działa aktywnie na rynku ogrodniczym od ponad 30 lat. Powstała jako rodzinna działalność w Skierniewicach, Stolicy Nauk Ogrodniczych. Od tamtej pory kompleksowo wykonujemy dla Państwa najpiękniejsze ogrody wraz z elementami architektury ogrodowej. W wyniku naszej pracy powstały setki ogrodów, które do tej pory cieszą się uznaniem swoich właścicieli i inwestorów.

Kompleksowa usługa

Ogrody, które tworzymy, mają zaspokajać nie tylko gust, ale także spełniać określone funkcje. Dlatego nasze realizacje wykonujemy kompleksowo.

Duże doświadczenie

W czasie ponad 30-letniej działalności Firma Ekoland wykonała setki zleceń.

Atrakcyjne ceny

Nasze usługi kierowane są do firm, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy atrakcyjne ceny.​

Zakładanie ogrodów Rawa Mazowiecka

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem i projektowaniem ogrodów nie tylko w Rawie Mazowieckiej ale również w obrębie innych pobliskich miast i okolic. Projektujemy ogrody w miejscowościach: Łowicz, Nieborów, Skierniewice, Biała Rawska, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Grójec, Piaseczno, Pruszków oraz Warszawa.