Previous slide
Next slide

Zakładanie ogrodów Sochaczew

Zakładanie ogrodów Sochaczew – oferujemy profesjonalne zakładanie ogrodów w Sochaczewie w bardzo dobrych cenach i dogodnych terminach. Firma Ekoland Ogrody zajmuje się kompleksowym zakładaniem ogrodów od podstaw. Jeśli chcesz, by Twój ogród zachwycał i przyciągał wzrok – skontaktuj się z nami. 

Oświetlenie ogrodowe zapewnia niepowtarzalny klimat, romantyczną atmosferę i zachęca do spędzania letnich wieczorów w ogrodzie. Oprócz tego zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz widoczność w ogrodzie.

Projektujemy i montujemy instalacje nawodnieniowe w ogrodach. Dzięki nim Twój ogród może być w pełni nawodniony, a Twoje rośliny bez problemu kwitnąć i rosnąć.

Zakładamy nowe trawniki i pielęgnujemy już istniejące. Mamy duże doświadczenie w zakładaniu pięknych trawników zarówno z rolki jak i sianych.

Chętnie też tworzymy architekturę ogrodową i budujemy jej elementy na terenie Sochaczewa i okolic. Płynnie łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z wizją klienta.

Zakładanie ogrodów Sochaczew - oferta Ekoland

Projektowanie ogrodów​​

Projektowanie ogrodów to nasza pasja i zajmujemy się tym już od ponad 30 lat. Tworzymy niepowtarzalne ogrody i chętnie łączymy wizję klienta z naszym doświadczeniem, dzięki czemu wspólnie projektujemy ogrody, które są wyjątkowe i niesamowite. Podczas projektowania uwzględniamy nie tylko ostateczny wygląd i estetykę ogrodu, ale też jego funkcjonalność oraz role, jakie ma spełniać. To połączenie pozwala na stworzenie ogrodu, który będzie piękny i wygodny oraz na stałe wpisze się do krajobrazu.

Układanie kostki brukowej

W ofercie mamy też układanie kostki brukowej. To rozwiązanie, z którego chętnie korzystają nasi klienci, ponieważ kostka brukowa idealnie sprawdza się przy tworzeniu pięknych alejek ogrodowych, parkingu i ścieżek. Nie tylko pięknie wygląda, ale jest też bardzo funkcjonalna.

Pielęgnacja ogrodów​

Pielęgnacja ogrodów to również coś, w czym się specjalizujemy. Chętnie dbamy o te ogrody, które już zostały założone. Przywracamy nowe życie tym nieco zaniedbanym i chętnie dzielimy się pomysłami na rozwój ogrodów. W ramach pielęgnacji oferujemy usługi koszenia, podlewania, przycinania krzewów i drzew oraz pielenia. Jesienią też sprzątamy spadające liście, a zimą chronimy i zabezpieczamy rośliny.

O nas

Firma Ekoland powstała w Skierniewicach, które słyną jako Stolica Nauk Ogrodniczych. Istnieje na rynku już od ponad 30 lat i początkowo była założona jako rodzinna firma, początkowo skupiona bardziej na działalności budowlanej. Obecnie głównie firma Ekoland skupia się na zakładaniu ogrodów i pielęgnowaniu. Pracownicy chętnie też budują oczka wodne, stawiają altanki, tarasy i alejki z kostki brukowej. Usługi realizowane są dla klientów indywidualnych oraz firm.

W ciągu tylu lat działalności firma Ekoland może pochwalić się już setkami założonych ogrodów oraz dobrą opinią wśród klientów. Dołącz do tego grona. Zapraszamy do współpracy.

Kompleksowa usługa

Ogrody, które są zakładane na terenie Sochaczewa i nie tylko są piękne i w pełni funkcjonalne. Cieszą się uznaniem swoich właścicieli oraz odwiedzających gości.

Duże doświadczenie

Ponad 30 lat działalności, setki realizacji, szerokie doświadczenie oraz zakres usług.

Atrakcyjne ceny

Zapewniamy korzystne ceny i współpracujemy zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi.

Zakładanie ogrodów Sochaczew

Profesjonalnie i kompleksowo zakładamy ogrody w Sochaczewie, jak i w okolicznych miastach: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Leszno, Iłów, Gostynin, Płock, Pruszków, Warszawa.